• Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo dotyczące nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego.

  • Postępowanie ma dotyczyć podrobionych podpisów lekarza oraz zaginięcia pieczątki używanej do potwierdzania danych na kartach zgonów.

  • Od 2023 roku zarejestrowano dwanaście zgłoszeń dotyczących zgonów w Szpitalu Południowym, z czego trzy zakończyły się odmową wszczęcia postępowania, cztery zostały umorzone, a pięć jest w toku.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Szpital Południowy. Nieprawidłowości w prosektorium? Jest śledztwo

Waldemar Żurek: 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w Szpitalu Południowym

Afera wokół Szpitala Południowego. W tle sprawa Dawida Kacprzyka

Przesłuchanie lekarza Jędrzejewskiego i oświadczenie Kacprzyka

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version