• Prezes UODO poinformował o planowanej kontroli ochrony danych osobowych w Szpitalu Południowym w związku z przypadkami naruszenia RODO.

  • Były pracownik placówki ujawnił informacje na temat nieprawidłowości w wykonywaniu procedur medycznych oraz przyjmowaniu polityków KO bez kolejki na SOR.

  • W placówce prowadzone są śledztwa dotyczące oszustwa i nadużyć uprawnień, a Ministerstwo Zdrowia zleciło dodatkowe kontrole w dwóch warszawskich szpitalach.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Afera w Szpitalu Południowym w Warszawie

Dwa śledztwa w sprawie Szpitala Południowego

Ministerstwo Zdrowia zleca kontrolę w dwóch szpitalach

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version